www.Farex-Bursztyn.pl
Kasa fiskalna Farex Bursztyn Kasa fiskalna Farex Bursztyn Kasa fiskalna Farex Bursztyn

Kasa fiskalna Farex Bursztyn Plus

Farex Bursztyn Plus to niewielka i prosta w obsłudze kasa fiskalna, która gwarantuje dostęp do wielu udogodnień. Urządzenie pozwoli Ci na zdefiniowanie bazy PLU, składającej się maksymalnie z 5 000 produktów oraz usług. Za sprawą praktycznego programu komputerowego PLU Manager, konfigurowanie poszczególnych pozycji towarowych będzie jeszcze łatwiejsze. Dodatkowo, model Bursztyn Plus wyposażono w membranową klawiaturę, na której znalazło się 8 skrótów klawiszowych, oraz 2 podświetlane ekrany - nabywcy i użytkownika. To dzięki nim praca przy użyciu tej kasy przebiega szybko i płynnie. Potrzebujesz niedrogiego urządzenia, które zapewni komfort prowadzenia sprzedaży? Wybierz Farex Bursztyn Plus!

Kasa fiskalna Farex Bursztyn Plus - Baza towarowa o wielkości 5 000 PLU!

Baza towarowa o wielkości 5 000 PLU!

Kasa rejestrująca Farex doskonale radzi sobie w czasie zarządzenia małym lub średnim asortymentem. Przy pomocy modelu Bursztyn Plus i programu PLU Manager z łatwością zdefiniujesz bazę towarową, w której znajdzie się do 5 000 PLU. Na tym jednak nie koniec! W przypadku tego urządzenia możliwe jest stosowanie nazw produktów i usług, składających się maksymalnie z 24 znaków. Oprócz tego, kasa pozwala na podzielenie asortymentu na 8 grup towarowych.

Kasa fiskalna Farex Bursztyn Plus - Sprawne prowadzenie handlu i wykonywanie raportów

Sprawne prowadzenie handlu i wykonywanie raportów

Prowadzenie handlu przy pomocy modelu Bursztyn Plus to sama przyjemność! Kasę wyposażono w membranową, przyjazną w obsłudze klawiaturę, na której znalazło się 30 przycisków. 4 klawisze można tutaj zdefiniować w 2 poziomach (znaczeniach), co gwarantuje dostęp do funkcji szybkiej sprzedaży popularnych towarów i usług. Na klawiaturze Bursztyn Plus znalazły się również 2 skróty, które pozwalają na sprawne wykonywanie raportów dobowych oraz miesięcznych.

Kasa fiskalna Farex Bursztyn Plus - 2 ekrany LCD - kasjera i klienta

2 ekrany LCD - kasjera i klienta

Kasa fiskalna marki Farex gwarantuje dostęp do czytelnych informacji na temat przebiegu obsługi. Alfanumeryczny ekran operatora, który jest obecny w tym modelu, wyświetla komunikaty w 2 wierszach - w każdym maksymalnie do 14 znaków. Bursztyn Plus posiada również wyświetlacz przeznaczony dla klientów przedsiębiorstwa. Oprócz tego, w obydwu przypadkach ekrany wyposażono w funkcję podświetlania, więc pojawiające się informacje są czytelne nawet w ciemnych pomieszczeniach.

Kasa fiskalna Farex Bursztyn Plus - Wytrzymały, 2-rolkowy mechanizm drukujący

Wytrzymały, 2-rolkowy mechanizm drukujący

Obecny w Farex Bursztyn Plus mechanizm termiczny drukuje paragony fiskalne oraz kopie tych dowodów sprzedaży. Wystawianie dokumentów odbywa się tutaj z szybkością 13 linijek tekstu na sekundę. Poza tym, kasa Farex zapewnia nie tylko łatwą instalację materiałów eksploatacyjnych, ale także umieszczenie NIP-u nabywcy na paragonie fiskalnym. Dodatkowym udogodnieniem jest również czujnik końca papieru termicznego, który w odpowiednim momencie poinformuje o konieczności wymiany rolek.

Kasa fiskalna Farex Bursztyn Plus - Nieduża i solidnie wykonana kasa fiskalna

Nieduża i solidnie wykonana kasa fiskalna

Bursztyn Plus jest nie tylko tanią i funkcjonalną kasą rejestrującą. Urządzenie może się także pochwalić małymi gabarytami. Jego wymiary to zaledwie 140 x 100 x 275 mm (szerokość, wysokość, długość), a waga - 1,45 kg. Dzięki temu Farex Bursztyn Plus sprawdzi się zarówno na mniejszych stanowiskach pracy, jak i w przypadku prowadzenia handlu mobilnego - sprzedaży obwoźnej bądź z dojazdem do klienta. Już dziś zainwestuj w solidnie wykonaną i wygodną technologię!

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Farex Bursztyn!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Novitus Mała Plus

Kasa fiskalna
Novitus Mała Plus

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij